Witamy Państwa na stronie internetowej Ośrodka Wczasowego "Zakątek" w Jarosławcu zlokalizowanego przy ulicy Leśnej.

Ośrodek Wczasowy "Zakątek" jest położony w południowo-zachodniej części Jarosławca, a mimo wszystko odległość od plaży jest niewielka (około 5 minut drogi spacerkiem do części zachodniej, 10-15 minut do wschodniej plaży). Obiekt jest usytuowany przy lesie, a więc powietrze zawiera nie tylko zdrowotny jod, ale również jest wzbogacone poprzez tlen z pobliskich drzew. Wieczorami, kiedy zapada zmrok można przyuważyć dziką zwierzynę (np. sarny, zające, sowy czy lisy).

Sama nazwa "Zakątek" kojarzy się ze spokojem oraz ciszą i tak też jest w rzeczywistości, gdyż jest położony z dala od zgiełku i hałasu panującego w centrum czy też przy głównej ulicy. Choć do samego centrum daleko nie jest.

domki 3

Na działce o powierzchni prawie 60 arów znajduje się do dyspozycji naszych gości:

  • siedem podwójnych domków z łazienkami podzielonych na typ standard (domki jedno lub dwupokojowe z własną łazienką oraz aneksem kuchennym) lub studio (pokój z wspólną łazienką),
  • pole namiotowe i kempingowe (przyjmujemy namioty, przyczepy campingowe jak również camper'y) – posiadamy łącznie około 40 stanowisk
  • łaźnia z toaletami oraz gorącą wodą 24 na dobe,
  • ogólna kuchnia dla wszytskich gości (o nazwie „ciap-kuchnia”),
  • plac zabaw dla dzieci, który zawiera zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownice, a od 2021 roku mini małpi gaj oraz ogromny statek.

Teren jest ogrodzony, dzięki czemu jest bezpieczny dla dzieci. Mogą one swawolnie biegać po całym obiekcie.

 

 

NOWOŚĆ 2021 - statek dla dzieci

statek 3

W roku 2021 na placu zabaw pojawił się ogromna nadmorska łajba (statek) dla dzieci. Wyobraźnia naszych maluchów zostanie jeszcze bardziej pobudzona. Niech poczują bryzę nadmorskiego powietrza i ruszają w nadmorską przygodę na kolorowym statku z piracką flagą. Pondto tutaj dzieciaki zmieżą swoje siły ze wspinaczką (skałki oraz lina z supłami), wykorzystają ślizg do szybkich zjazdów, a dowodzący na pewno zajmie  kajutę kapitana ze sterem.

Czy to nie jest wspaniałe miejsce do zabawy dla Twoich pociech?

Zapraszamy wszystkie nasze dzieci na pokład.

statek 1