Powierzchnia naszego obiektu wynosi niecałe 6000 metrów kwadratowych, z czego większa część to pole namiotowe / kempingowe. Kemping w naszym ośrodku wczasowym to około czterdzieści stanowisk dla:

  • namiotów (małych i dużych; przyjmujemy również rowerzystów na jedną noc),
  • przyczep kempingowych (z przedsionkami)
  • jak również dla kamperów.

kemping 4

Wszystkie stanowiska są na płaskim, trawiastym terenie, a część z tych stanowisk jest wyznaczona żywopłotem. Każde stanowisko może być podłączone do prądu 220V (wymagany jest własny przewód zasilający zakończony wtyczką typu E*)

* Typ E – to wtyczka „europejska” z dwoma okrągłymi bolcami oraz otworem na bolec uziemiający znajdujący się w gniazdku.

kemping 5

Obiekt jest oświetlony i ogrodzony oraz bezpieczny dla dzieci. Dzieci mogą korzystać z placu zabaw oraz internetu Wi-Fi.

Dla naszych gości jest dostępna kuchnia, w której to można przygotować ciepłe posiłki. Dostęp do kuchni jest bezpłatny.  Kuchnia jest wyposażona w zlewozmywaki, szafki z blatem roboczym, stół do ryb i oczywiście kuchenki gazowe. Tutaj również znajdziesz gniazdko elektryczne aby użyć dodatkowego sprzętu elektrycznego lub szybko podładować telefon komórkowy. Na wyposażeniu kuchni są garnki, patelnie, sztućce i inne przybory kuchenne. Przychodzisz z własnymi produktami i przyrządzasz takie jedzonko jakie lubisz.

kuchnia 2

Najważniejszym punktem każdego pola namiotowego są sanitariaty. W Zakątku możesz korzystać o dowolnej porze z takiego obiektu. Budynek sanitariatów jest podzielony na część damską i męską. W każdej części są toalety, kabiny prysznicowe oraz umywalki. Woda jest nielimitowana (nie stosujemy żadnego dodatkowego systemu płatniczego, nie znajdziesz tutaj również systemu żetonowego) – czuj się jak we własnej łazience. Ciepła woda jest dostępna przez 24 godziny na dobę.

kemping 6

 

Sanitariaty wyremontowane w 2024 roku:

Pod koniec maja 2024 roku zakończylismy remont sanitariatów dla pola namiotowego i kempingowego. Co się zmieniło? Właściwie wszystko, począwszy od kanalizacji, a kończywszy na masywnych drzwiach wejściowych. Stworzyliśmy nowe kabiny z prysznicami, nowe kabiny z toaletami oraz nowe umywalki, nad którymi pojawiły się okrągłe lustra. Całość została wyłożona nowoczesnymi i dużymi kaflami. Przy umywalkach pojawiły się dozowniki z mydłem, a dodatkowo zamontowaliśmy nowe suszarki do włosów.

Ale to nie wszystko. Postawiliśmy również na nowoczesne oświetlenie LED, które jest zapalane automatycznie, a co najważniejsze wymieniliśmy system ogrzewania wody na bardziej wydajny i ekologiczny. Zobacz poniższe zdjęcia:

 8

4

5

6

7

1

2

3